Сегодня : 21 августа, 2019 года, среда
Баннер
Баннер
100 НЕЗРЯЧИХ ТА СЛАБОЗРЯЧИХ ОТРИМАЛИ ЗВУКОВІ ГОДИННИКИ PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

100 НЕЗРЯЧИХ ТА СЛАБОЗРЯЧИХ ОТРИМАЛИ ЗВУКОВІ ГОДИННИКИ
Міжнародний благодійний фонд «Карітас» подарував для незрячих та слабо-зрячих людей Смілянщини 100 наручних годинників з аудіо озвученням часу.
30 вересня Священик Андрій парафії свв. апп. Петра і Павла Української греко-католицької церкви передав годинники незрячим та слабозрячим людям, які знаходяться на обліку в Українському товаристві сліпих міста Сміли.
В УТОСі нараховується понад 300 осіб з вадами зору. Всі вони полишені можливості чітко, або взагалі бачити навколишній світ. Тому голосова функція наручного годинника буде орієнтувати їх у часі. Звичайно годинників стало не для всіх, їх віддали найбільш потребуючим. Так очільниця УТОСу – Наталія Ромащенко відмовилася від голосового годинника на користь більш потребуючих людей.
Священик Андрій парафії свв. апп. Петра і Павла Української греко-католицької церкви звернувся до присутніх з словами духовної підтримки. Він розповів Біблійну притчу про таланти, та наголосив, що у кожної людини, не зважаючи навіть на вади, є свої таланти, що і вирізняє її від інших. Саме талантами ми можемо служити навколишнім людям. “Адже милосердя – це не тільки приймати, - але і віддавати те, що є, радувати людей своєю присутністю у цьому світі”, - наголосив священик.

 
Баннер
 

ВходВИДЕОРЕКЛАМА:

http://www.youtube.com/watch?v=7cFwKKcjS08 http://www.youtube.com/watch?v=NLAh2ynpHvw http://www.youtube.com/watch?v=urCewuSu0Ag http://www.youtube.com/watch?v=_geXbhWKrEI
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Баннер
Баннер